Works on Paper / 17 June 2017

130. Pablo Picasso | Wielbłąd

Past auctionsWorks on PaperWielbłąd
130
Wielbłąd

Pablo Picasso (1881 Malaga - 1973 Mougins)

Wielbłąd

litografia, papier, 29 x 23,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. d.: Picasso, opisany ołówkiem l. d.: 689/888
wyd. Carlo Monteverdi Editore (CME), Turyn, ok. 1982 r.
dołączony certyfikat rzeczoznawcy Günthera J. Keilicha

4 500 zł