litografia, papier, 29 x 23,5 cm w świetle passe-partout sygn. na kamieniu p. d.: Picasso, opisany ołówkiem l. d.: 689/888 wyd. Carlo Monteverdi Editore (CME), Turyn, ok. 1982 r. dołączony certyfikat rzeczoznawcy Günthera J. Keilicha