Varia 34 / 15 February 2020

16. Otto Schulz-Stradtmann | Pejzaż zimowy, 1924 r.

HomePast auctionsVaria 34Pejzaż zimowy, 1924 r.
Pejzaż zimowy, 1924 r.

Otto Schulz-Stradtmann (1892 Hamburg - 1960 tamże)

Pejzaż zimowy, 1924 r.

olej, płótno, 59 x 79 cm
sygn. i dat. p. d.: O. Schulz-Stradtman München 24