Polish Paintings (4) / 12 February 2020

9. Olga Boznańska | Widok z paryskiej pracowni artystki, 1907 r.

HomePast auctionsPolish Paintings (4)Widok z paryskiej pracowni artystki, 1907 r.
Widok z paryskiej pracowni artystki, 1907 r.

Olga Boznańska (1865 Kraków - 1940 Paryż)

olej, tektura naklejona na płytę, 46 × 61 cm sygn. miękkim ołówkiem w warstwie malarskiej p. d.: Olga Boznańska (1)907
Obraz posiada ekspertyzę Adama Konopackiego z 2008 roku