Art and Jewellery Auction / 18 November 2017

46. Obiekt szklany

Past auctionsArt and Jewellery AuctionObiekt szklany
46
Obiekt szklany

Obiekt szklany

Jörg Zimmermann (ur. 1940 r. Uhingen)
koniec XX w.
szkło bezbarwne, wtopione szkło zielone i brązowe; dmuchane przez metalową siatkę; sygn.: Jorg Zimmermann; wys. 21 cm, dł. 28 cm

4 000 zł