Contemporary Art Auction / 29 October 2016

52. Norman Leto | Łąki do wyprowadzania psa, 2013

Past auctionsContemporary Art AuctionŁąki do wyprowadzania psa, 2013
52
Łąki do wyprowadzania psa, 2013

Norman Leto (ur. 1980, Bochnia)

olej, płótno, 160 × 120 cm
sygn. z tyłu: Łąka na spacer z psem, Norman 2013/2014
Wystawiany i reprodukowany: Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 11.03?10.04.2016, s. 170?171.

9 000 zł