olej, płótno, 160 × 120 cm sygn. z tyłu: Łąka na spacer z psem, Norman 2013/2014 Wystawiany i reprodukowany: Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 11.03?10.04.2016, s. 170?171.