olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Połączeni 2015 | [sygnatura]
2017 – wystawa zbiorowa w ramach 7. Biennale Sztuki Współczesnej w Moskwie (7th Moscow Biennale for
Contemporary Art) “Clouds Forests”, Tretyakov Galler, Moskwa
2015 – wystawa indywidualna „Struktura Zmiany”, Art Agenda Nova, Kraków