Militaria Auction / 18 April 2020

176. MUNDUR GENERAŁA DYWIZJI LWP

Past auctionsMilitaria AuctionMUNDUR GENERAŁA DYWIZJI LWP
return
176
MUNDUR GENERAŁA DYWIZJI LWP - 1MUNDUR GENERAŁA DYWIZJI LWP - 2

MUNDUR GENERAŁA DYWIZJI LWP

Czapka okrągła z tkaniny, tropik koloru khaki. Na przednich kwaterach, na szwie, nałożony srebrny orzeł, haftowany bajorkiem, na usztywnionej podkładce z tej samej tkaniny, co czapka. Na otoku nałożona bawełniana taśma koloru złotego, z haftowanym wężykiem generalskim oraz dwiema gwiazdkami. Daszek brązowy, skórzany, z podwójnym galonem. Podpinka brązowa, skórzana, z przesuwką metalową, przytwierdzoną dwoma guzikami z tworzywa, z orłem państwowym. Potnik skórzany, brązowy. Podszewka bawełniana koloru khaki. Pośrodku naszyty romb z tworzywa, pod którym data „05.76.” oraz numer „57”.
Kurtka wykonana z tkaniny typu tropik, koloru khaki. Jednorzędowa, zapinana na cztery duże guziki z tworzywa w kolorze ciemnobrązowym, z wytłaczanym orłem państwowym. Na piersiach, poniżej stanu, naszyte cztery kieszenie z kontrfałdą i klapami, zapinane na małe guziki, analogiczne do tych na czapce. Kołnierz wykładany do koszuli z krawatem. Na kołnierzu naszyte orły generalskie, haftowane srebrnym bajorkiem. Naramienniki wszyte w rękaw z haftowanymi dystynkcjami generała dywizji. Nad lewą kieszenią baretki odznaczeń. Na kieszeni przykręcona odznaka „Grunwald”. Podszewka bawełniana koloru khaki. Spodnie z podobnego materiału, co kurtka, z naszytymi wzdłuż generalskimi lampasami z granatowego sukna.

Hammer price
2 500 zł
Enquire about this item
We are happy to answer any question!
+ 48 58 301 05 54
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Bid on-line
with our app!
Google PlayGoogle Playsee more
Newsletter
Join the newsletter and stay up to date!
Sign up