olej, płótno, 100 x 100, sygn. na odwrocie
2015 ? ?Na moment przed. Chwilę po?, wystawa indywidualna, POPin Studio, Sopot
2015 ? ?Niepokoje?, wystawa indywidualna, Galeria Żak, Gdańsk
2014 ? ?Świeża krew?, wystawa pokonkursowa, Galeria Socato, Wrocław