Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)
Wejście do obozu
Litografia kolorowana gwaszem, papier, 30 x 21 cm, sygn. na kamieniu l.d.: Kisling / Sanary / 1949 Ilustracja do: Héron de Villefosse, L'épopée bohémienne. Aux dépens d'un amateur, Paris, 1959