Fine Art Auction / 16 August 2014

75. Mojżesz Kisling | Pejzaż z południa Francji

Past auctionsFine Art AuctionPejzaż z południa Francji
75
Pejzaż z południa Francji

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Pejzaż z południa Francji

litografia barwna, papier, 50 × 59 cm
sygn. na płycie p. d.: Kisling
numeracja odbitki ołówkiem w l. d.: 56/150 oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER / KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)

6 400 zł