Works on Paper / 18 July 2020

104. Mojżesz Kisling | Pejzaż, 1918

Past auctionsWorks on PaperPejzaż, 1918
104
Pejzaż, 1918

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Pejzaż, 1918

litografia barwna, papier, wym. komp. 48 x 58,5 cm
sygn. i dat. na kamieniu l. d.: Kisling 1918
opis. ołówkiem l. d.: Epreuve d’Artiste 9/20, podpis ołówkiem p. d.: Jean Kisling i wycisk ATELIER KISLING

1 900 zł