litografia barwna, papier, 59,5 × 44,9 cm (zadruk), 75,8 × 55,6 cm (arkusz) sygn. na kamieniu p. g.: „Kisling”;
opis. ołówkiem l. d.: „1/150” oraz podpis. ołówkiem p. d.: „Jean Kisling” na owalnym wycisku: „ATELIER KISLING”