Varia 36 / 27 June 2020

11. Mojżesz Kisling | Mimozy

Past auctionsVaria 36Mimozy
Mimozy

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Mimozy

litografia barwna, papier, 45 × 54,5 cm (zadruk), 49 × 69 cm w świetle oprawy
sygn. na kamieniu p. g.: Kisling/1952, l. d.: nr ołówkiem XXV/L oraz p. d.: owalny wycisk ATELIER
KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling

2 400 zł