Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)
Brunetka
litografia barwna, 49,5 × 34,5 cm (odcisk płyty), 65 × 50 cm sygn. na płycie p. g.: Kisling numeracja odbitki ołówkiem w l. d.: 9/150 oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/ KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)