Works on Paper / 23 January 2021

99. Mojżesz Kisling | Akt kobiecy

Past auctionsWorks on PaperAkt kobiecy
99

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Akt kobiecy

litografia barwna, papier, 58 × 46,5 cm (zadruk), 75 × 54 cm (arkusz)
sygn. na płycie p. d.: Kisling, l. d. ołówkiem: 1/16 oraz p. d.: owalny wycisk ATELIER KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling

16 000 zł