Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)
Akt
litografia barwna, papier, 54 × 46 cm (zadruk), 68,5 × 48 cm w świetle ramy opisany ołówkiem l.d.: 61/150, sygn. l.d.: Kisling (na płycie) oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/ KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)