57 Young Art Auction / 12 February 2016

12. Mikołaj Czechowski | Muszle, 2015

Past auctions57 Young Art AuctionMuszle, 2015
Muszle, 2015

Mikołaj Czechowski

Muszle, 2015

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Czechowski 2015

700 zł