Contemporary Art Auction / 24 October 2020

13. Mieczysław Tadeusz Janikowski | Yawor, 1962

Past auctionsContemporary Art AuctionYawor, 1962

Mieczysław Tadeusz Janikowski (1912 Zaleszczyki na Ukrainie - 1968 Kraków)

Yawor, 1962

olej, deska, 8,5 x 36,5 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janikowski M. (1962) | 2 Passage de Dantzig Paris 15 e | "YAWOR" oraz nalepka z Muzeum Narodowego w Warszawie

POCHODZENIE:
-zbiory rodziny artysty

4 800 zł