Varia 39 / 16 December 2020

98. Mieczysław Tadeusz Janikowski | Martwa natura z kwiatami róży, lata 30. XX w.

Past auctionsVaria 39Martwa natura z kwiatami róży, lata 30. XX w.
98

Mieczysław Tadeusz Janikowski (1912 Zaleszczyki na Ukrainie - 1968 Kraków)

Martwa natura z kwiatami róży, lata 30. XX w.

olej, płótno, naklejone na płytę, 35 x 42 cm w świetle ramy, sygnowany l. d. M. Janikowski