57 Young Art Auction / 12 February 2016

65. Mieczysław Robert Sitarczyk | Klaun, 2015

Past auctions57 Young Art AuctionKlaun, 2015
65
Klaun, 2015

Mieczysław Robert Sitarczyk

Klaun, 2015

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

700 zł