Works on Paper / 18 July 2020

20. Mieczysław Filipkiewicz | Zimowy pejzaż podgórski

Past auctionsWorks on PaperZimowy pejzaż podgórski
Zimowy pejzaż podgórski

Mieczysław Filipkiewicz (1891 Kraków -1951)

Zimowy pejzaż podgórski

akwarela, gwasz, papier, 16,5 x 31 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ

2 300 zł