Works on Paper / 10 October 2020

119. Michel Adlen | Widok pod mostem St. Michel w Paryżu

Past auctionsWorks on PaperWidok pod mostem St. Michel w Paryżu
119

Michel Adlen (1898 Łuck – 1980 Paryż)

Widok pod mostem St. Michel w Paryżu

litografia, akwarela, papier, 24 × 33,5 cm (w świetle passe- -partout), opisana i sygnowana przy dolnej krawędzi: épreuve dartiste/Vue sous le Pont St. Michel/ Adlen/Paris

350 zł