20. 21st Century Art Auction / 22 August 2020

49. Michał Węgrzyn | Nidificium / Siedliska, 2018

Past auctions20. 21st Century Art AuctionNidificium / Siedliska, 2018
49

Michał Węgrzyn (ur. 1989)

Nidificium / Siedliska, 2018

akryl, spray, płótno, 80 x 160 cm, sygnowany na odwrocie: 'DEMENZ "NIDIFICIUM" | MICHAŁ WĘGRZYN II.2018 | JAKOŚĆ: AMSTERDAM EXPERT'

2020 – wystawa indywidualna „Festung Demenz”, Galeria Next, Bydgoszcz

1 800 zł