2. 21st Century Art Auction / 12 March 2016

19. Michał Saturnin Kamiński | Bez tytułu z cyklu "Miejsca", 2014

Past auctions2. 21st Century Art AuctionBez tytułu z cyklu "Miejsca", 2014
Bez tytułu z cyklu Bez tytułu z cyklu

Michał Saturnin Kamiński (ur. 1979)

Bez tytułu z cyklu "Miejsca", 2014

olej, płótno, 140 x 120 cm, sygn. na odwrocie: KAMIŃSKI MICHAŁ 2014

2 600 zł