19. 21st Century Art Auction / 3 June 2020

25. Michał Rybiński | Powidoki V, 2014-2016

Past auctions19. 21st Century Art AuctionPowidoki V, 2014-2016
Powidoki V, 2014-2016 - 1Powidoki V, 2014-2016 - 2Powidoki V, 2014-2016 - 3Powidoki V, 2014-2016 - 4Powidoki V, 2014-2016 - 5

Michał Rybiński (ur. 1982)

Powidoki V, 2014-2016

olej, płótno, 90 x 154 cm, sygnowany na odwrocie: 'POWIDOKI 2014 | M. RYBIŃSKI | [sygnatura]

WYSTAWIANY
2018 – wystawa zbiorowa „Niefiguratywnie”, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódź
2016 – wystawa zbiorowa „Potok Sztuki”, BWA Szczecin
2015 – wystawa zbiorowa „MEETING POINT”, wystawa na 10. lecie pracowni malarstwa prof. Wojciecha Ledera, Galeria ASP Łodzi
2014 – wystawa indywidualna „Powidoki”, Dom Pracy TwórczeUniejów,

5 000 zł