olej, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: '"POWIDOKI II 2014-16 Michał Rybiński | [sygnatura]'
2018 – wystawa zbiorowa „Niefiguratywnie”, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódź
2016 – wystawa zbiorowa „Potok Sztuki”, BWA, Szczecin
2015 – wystawa zbiorowa „MEETING POINT”, wystawa na 10. lecie pracowni malarstwa prof. Wojciecha
Ledera, Galeria ASP w Łozi
2014 – wystawa indywidualna „Powidoki”, Dom Pracy Twórczej, Uniejów