18. 21st Century Art Auction / 7 March 2020

40. Michał Rybiński | Powidoki II, 2014-2016

HomePast auctions18. 21st Century Art AuctionPowidoki II, 2014-2016
40
Powidoki II, 2014-2016

Michał Rybiński (ur. 1982)

Powidoki II, 2014-2016

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: '"POWIDOKI II 2014-16 Michał Rybiński | [sygnatura]'

2018 – wystawa zbiorowa „Niefiguratywnie”, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódź
2016 – wystawa zbiorowa „Potok Sztuki”, BWA, Szczecin
2015 – wystawa zbiorowa „MEETING POINT”, wystawa na 10. lecie pracowni malarstwa prof. Wojciecha Ledera, Galeria ASP w Łozi
2014 – wystawa indywidualna „Powidoki”, Dom Pracy Twórczej, Uniejów

4 600 zł