technika mieszana, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.: MROCZKA, „PORT WSCHODNI”, 2018 oraz opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA, „PORT WSCHODNI”, 2018, 100X150, TECHNIKA MIESZANA