18. 21st Century Art Auction / 7 March 2020

46. Michał Mąka | Flora, 2019

HomePast auctions18. 21st Century Art AuctionFlora, 2019
46
Flora, 2019

Michał Mąka (ur. 1989)

Flora, 2019

akryl, spray, ręcznie wycinany szablon, płótno, 140 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Michał Mąka | "FLORA II" | 2019 + logo autorskie'

2019 – wystawa indywidualna „Digital Gods”, Calisia, Łódź
2019 – wystawa indywidualna „Digital Gods”, Galeria Hotelu Andel’s, Łódź
2019 – wystawa indywidualna „Digital Gods”, Galeria Officyna Art & Design, Warszawa

4 600 zł