16. 21st Century Art Auction / 24 August 2019

14. Mateusz Szczypiński | Bez tytułu, z cyklu "Krzyżówki", 2017

Past auctions16. 21st Century Art AuctionBez tytułu, z cyklu "Krzyżówki", 2017
Bez tytułu, z cyklu

Mateusz Szczypiński (ur. 1984)

Bez tytułu, z cyklu "Krzyżówki", 2017

olej, kolaż, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: 'MS | 2017 | MATEUSZ SZCZYPIŃSKI'

2019 – wystawa zbiorowa „Nigdy nie namalowałem obrazu”, Galeria lokal_30, Warszawa

7 000 zł