18. 21st Century Art Auction / 7 March 2020

3. Marta Czarnecka | Farbyka porcelany, 2015

Past auctions18. 21st Century Art AuctionFarbyka porcelany, 2015
Farbyka porcelany, 2015

Marta Czarnecka (ur. 1991)

Farbyka porcelany, 2015

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: '"Fabryka porcelany" | Marta Czarnecka | 2015r.'

2019 – wystawa indywidualna „Zdarzenia (nie) prawdziwe”, Galeria Miejska BWA, Bydgoszcz
2017 – wystawa zbiorowa IV Piotrkowskie Biennale Sztuki, Galeria ODA, Piotrków Trybunalski
2016 – wystawa indywidulana „Były Platona”, Klubokawiarnia Mleczarnia, Wrocław
2016 – wystawa indywidualna „Nieskończony splot wydarzeń”, Galeria Pod-Nad, Tarnowskie Góry
2016 – wystawa zbiorowa „Konfrontacje sztuki”, Galeria Test, Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa
2015 – wystawa zbiorowa „VII Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2015”, Zbrojownia Sztuki, Gdask