olej, płótno, 100 x 70 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marta Czarnecka | 2015 r. | "Ευχαριστώ"'
2019 – wystawa indywidualna „Zdarzenia (nie) prawdziwe”, Galeria Miejska BWA, Bydgoszcz
2016 – wystawa indywidualna „Nieskończony splot wydarzeń”, Galeria Pod-Nad, Tarnowskie Góry
2016 – wystawa zbiorowa „Konfrontacje sztuki”, Galeria Test, Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa
2015 – wystawa zbiorowa „VII Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych
2015”, Zbrojownia Sztuki, Gdańsk