akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie
2016 ? ?Zoom na Szczecin - punkty widzenia?, Galeria 4. Poziom, Filharmonia, Szczecin (reprodukowany w katalogu wystawy)
2016 ? ?Synergia 40?, Galeria Willa, Łódź (reprodukowany w katalogu wystawy)