Fantasy Art Auction / 27 November 2021

32. Mariusz Lewandowski | Pocztówka z wyprawy poza czas, 2021

Past auctionsFantasy Art AuctionPocztówka z wyprawy poza czas, 2021

Mariusz Lewandowski (ur. 1960)

Pocztówka z wyprawy poza czas, 2021

olej, płótno, 100 x 130 cm, sygnowany p.d.: 'LEW 2021'

38 000 zł