olej, płótno, 85 x 85 cm, sygnowany z tyłu na blejtramie: 'MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, 85 x 85, CYKL | TYTUŁ DO UZGODNIENIA, KOŁO MAŁE II'