olej, płótno, 135 x 135 cm, sygnowany i opisany na blejtramie: MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, 135 x 135 TYTUŁ DO UZGODNIENIA, CYKL LOKOMOTYWA 2019.