Contemporary Art Auction / 24 October 2020

37. Mariusz Kułakowski | Tytuł do uzgodnienia, z cyklu Lokomotywa, 2019

Past auctionsContemporary Art AuctionTytuł do uzgodnienia, z cyklu Lokomotywa, 2019
37

Mariusz Kułakowski (ur. 1961, Gdańsk)

Tytuł do uzgodnienia, z cyklu Lokomotywa, 2019

olej, płótno, 135 x 135 cm, sygnowany i opisany na blejtramie: MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, 135 x 135 TYTUŁ DO UZGODNIENIA, CYKL LOKOMOTYWA 2019.

18 000 zł