olej, płótno, 120 x 120 cm, sygnowany i opisany na blejtramie: MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, TYTUŁ DO UZGODNIENIA, CYKL LOKOMOTYWA 19r.