Contemporary Art Auction / 24 October 2020

36. Mariusz Kułakowski | Tytuł do uzgodnienia, z cyklu Lokomotywa, 2019

Past auctionsContemporary Art AuctionTytuł do uzgodnienia, z cyklu Lokomotywa, 2019
36

Mariusz Kułakowski (ur. 1961, Gdańsk)

Tytuł do uzgodnienia, z cyklu Lokomotywa, 2019

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygnowany i opisany na blejtramie: MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, TYTUŁ DO UZGODNIENIA, CYKL LOKOMOTYWA 19r.

22 000 zł