olej, płótno, średnica 80 cm, sygnowany w środku kompozycji: 'M. JAŚKO 2019'
WYSTAWIANY: – 2020 – Percepcja koła, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Galeria Zamek Szczecinek, Galeria Elektrownia Czeladź, Bałtycka Galeria Sztuki 105 Koszalin