Varia 36 / 27 June 2020

16. Marian Mokwa | Gdańsk – nad Motławą, 1920 r.

Past auctionsVaria 36Gdańsk – nad Motławą, 1920 r.
Gdańsk – nad Motławą, 1920 r.

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)

Gdańsk – nad Motławą, 1920 r.

akwarela, papier, 16,5 × 28,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 1920/Mokwa Gdańsk, na odwrocie dedykacja z 1982 r.

6 500 zł