Militaria Auction / 13 April 2019

18. Marian Matocha | Powstańcy z 1831 r.

Past auctionsMilitaria AuctionPowstańcy z 1831 r.
Powstańcy z 1831 r.

Marian Matocha (ur.1935 Wałki)

Powstańcy z 1831 r.

akryl, płótno, 38 x 50 cm
sygn. i dat. p. d.: Matocha 1981
opis. na odwrocie: Marian Matocha/Powstańcy z 1831./Akryle 1981

Malarz, rysownik i karykaturzysta. Absolwent PWSSP w Gdańsku. Laureat wielu nagród i wyróżnień. Udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych, m. in. w Muzeum Karykatury w Warszawie i Muzeum Narodowym w Gdańsku.

3 000 zł