2. 21st Century Art Auction / 12 March 2016

28. Marek Wrzesiński | Krótka historia pewnej znajomości, 2015

Past auctions2. 21st Century Art AuctionKrótka historia pewnej znajomości, 2015
28
Krótka historia pewnej znajomości, 2015

Marek Wrzesiński (ur. 1978)

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

2 000 zł