62 Young Art Auction / 13 October 2016

32. Marcin Ziółkowski | Akt, 2015

Past auctions62 Young Art AuctionAkt, 2015
Akt, 2015

Marcin Ziółkowski

Akt, 2015

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.

600 zł