akryl, olej, kawa, papier, gips na płótnie, 90 x 115 cm, sygn. na odwrocie: MARAZM | Z CYKLU: "WALL" | 2015 | 90/115 tech. własna
WYSTAWIANY: 2016 ? ?To nie brud! To farba?, Marazm, Galeria Podlaska, Biała Podlaska; 2015 ? ?Pokaż co masz?, Zamek, Kazimierz Dolny; 2015 ? ?TrashArt?, Marazm, CK browar B, Galeria Antresola , Włocławek