39 Young Art Auction / 16 August 2014

5. Małgorzata Sęk | Candy Afternoon, 2014

Past auctions39 Young Art AuctionCandy Afternoon, 2014
Candy Afternoon, 2014

Małgorzata Sęk

Candy Afternoon, 2014

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

2 000 zł