63 Young Art Auction / 12 November 2016

17. Małgorzata Pabis | Bez tytułu, 2016

Past auctions63 Young Art AuctionBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Małgorzata Pabis

Bez tytułu, 2016

technika własna: farba lateksowa, tynk strukturalny, płatki złota, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

500 zł