Fine Art Auction / 22 August 2020

75. Malarz nieokreślony | W zagrodzie

Past auctionsFine Art AuctionW zagrodzie
75

Malarz nieokreślony (XIX w.)

W zagrodzie

olej, płótno, 32 × 39 cm
Według obrazu Friedricha Gauermanna (1807 Miesenbach – 1862 Wiedeń) ze zbiorów Muzeum Szépmüvészeti w Budapeszcie

8 000 zł