Fantasy Art Auction / 25 November 2023

16. Maja Borowicz | W ciszy i mgle, 2017

Past auctionsFantasy Art AuctionW ciszy i mgle, 2017

Maja Borowicz (ur. 1980)

W ciszy i mgle, 2017

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygnowany p.d.: M. Borowicz, sygnowany na odwrocie: 'W ciszy i mgle | Maja Borowicz 50 x 50 cm | 2017'

56 000 zł *Conditional sale