Fantasy Art Auction / 25 June 2022

26. Maja Borowicz | Ślad przeszłości, 2018

Past auctionsFantasy Art AuctionŚlad przeszłości, 2018
26

Maja Borowicz

Ślad przeszłości, 2018

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygnowany p.d.: 'M. Borowicz' oraz opisany na odwrocie: 'Ślad przeszłości | Maja Borowicz | 2018'

Obraz nagrodzony:
2018 – I miejsce w konkursie malarskim zorganizowanym przez galerię Artavita,
Santa Barbara (USA)
2018 – I miejsce podczas targów „SPECTRUM Miami Art Show”, Miami (USA)

62 000 zł *Conditional sale