akwarela, papier, 34,5 × 23,5 cm sygn. i dat. u dołu: majaberezowska 57 na odwrocie stempel P.P. ?Desa? Dzieła Sztuki i Antyki Delegatura w Katowicach oraz stempel Podstawy Wyceny: Zarządzenie Ministra Handlu wewnętrznego Kultury i Sztuki z dn. VIII 1950 r. Monitor Polski nr A112 poz. 1413 i z 1954 r. A37 pozycja 513 i pisma Państwowej Komisji Cen z dn. 30 VI 1961 r. Nr DE-Sz-72?61