Varia 35 / 20 May 2020

87. Maja Berezowska | Róże, 1974 r.

Past auctionsVaria 35Róże, 1974 r.
87
Róże, 1974 r.

Maja Berezowska (1893 lub 1898 Baranowicze-1978 Warszawa)

Róże, 1974 r.

akwarela, papier, 35 x 32,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: maja berezowska 74

2 700 zł