17. 21st Century Art Auction / 30 November 2019

17. Magdalena Kwapisz - Grabowska | Figura, 2017

Past auctions17. 21st Century Art AuctionFigura, 2017
Figura, 2017 - 1Figura, 2017 - 2

Magdalena Kwapisz - Grabowska

Figura, 2017

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygnowany p.d. 'mkg' oraz opisany na odwrocie: '"Figura" | 2017 | [sygnatura]'

2 200 zł